Tarot


Tarot jest jednym z najpopularniejszych systemów wróżbiarskich na świecie. Są to bardzo tajemnicze i stare karty, które powstały między XIII a XIV wiekiem. Wielu specjalistów sądzi, że źródłem symboliki kart jest Egipt.

Prawdopodobnie TAROT do Europy był przywieziony przez Cyganów lub też przez rycerzy powracających z wypraw krzyżowych. W Europie karty do TAROTA rozpowszechniły się we Włoszech, a potem dotarły do wszystkich krajów na kontynencie.

Talia Tarota jest tajemniczym kluczem do przyszłości i scenariuszy życia... Magiczna siła tych kart jest wstanie pomóc i znaleźć odpowiedzi, nawet na najbardziej skomplikowane pytania.

Każda talia kart dzieli się na:
 • Arkana Wielkie to 22 karty są to ,,wielkie tajemnice życia”,
 • Arkana Małe to 56 kart są to ,,małe tajemnice życia”.

LOS człowieka w dużej mierze zależy od poznania tendencji - można wtedy zmierzać bezpieczną drogą.

Studiowanie i praktykowanie Tarota pozwala człowiekowi nawiązać kontakt z wyższymi poziomami życia wewnętrznego. Im ten kontakt jest większy, tym lepsze jest jego zrozumienie.

Czytaj więcej: Tarot

Bioenergoterapia


Bioenergoterapia jest jedną z odmian medycyny naturalnej, która opiera się na właściwościach energetycznych bioenergoterapeuty. Metoda ta polega na od odblokowaniu kanałów energetycznych w organizmie człowieka, co pomaga organizmowi powrót do zdrowia. Z zabiegu bioenergoterapii osoby korzystają dobrowolnie. Zabieg jest zastrzykiem energii potrzebnej organizmowi do podjęcia walki z chorobą.

Po zabiegu mogą pojawiać się zwiększone dolegliwości bólowe do 3 dni po zabiegu lub organizm pacjenta zareaguje bólem w miejscach nieodczuwalnych jako chore. Bioenergoterapeuta oddziałuje na zakłócone biopola, organizm i organy; oczyszcza je i wzmacnia. Wspomaga energetycznie osłabiony organizm i wyrównuje aurę. Stosowanie bioenergoterapii nie wymaga przerywania działań medycznych. Bioenergoterapia nie tylko łagodzi objawy, lecz dociera do przyczyny zaburzeń organizmu.

Bioenergoterapia jest zawodem. Pomyślnie zdałam egzamin w 2006 roku przed Międzywojewódzką Izbą Rzemieślniczą w Bydgoszczy i posiadam tytuł czeladnika tego zawodu. (Więcej w dziale Certyfikaty).

Medycyna holistyczna, traktuje człowieka jako całość. Ważna jest nie tyle choroba, co przyczyny tkwiące w organizmie, które pozwoliły by choroba się rozwinęła.

Czytaj więcej: Bioenergoterapia

Terapia jajem


Prastara terapia jajem jest metodą leczniczą używaną przez nasze babcie zaczerpniętą od dawnych Słowian, którzy swoją wiedzą medyczną wykraczali poza sztywne granice stworzone przez cywilizację i jako pierwsi stosowali te metody by uzyska efekt oczyszczania ciała z negatywnej energii.

Jajo dzięki swoim właściwościom wciąga  wszystkie  dolegliwości, działa jak terapeutyczny odkurzacz, - jest to niezwykły sposób na odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. W czasach współczesnych, gdy w ogromnym stopniu ufamy farmakologii, terapia jajem wydaje się archaiczna i nieaktualna. Jednak sposoby naszych prababek odżywają i zyskują uznanie specjalistów, ponieważ są wpisane w odwieczne prawa natury niczym energetyczne źdźbła trawy na łąkach naszego życia.

Jajo kurze ma wyjątkowe właściwości i oprócz wykorzystywania go w przepisach kulinarnych może wspomagać nasze zdrowie i przemienia złą, chorobową energię w witalność i optymizm.

Żółtko świeżego kurzego jaja w ogromnym stopniu łagodzi schorzenia trudne do wyleczenia sposobami medycyny akademickiej i dzięki niemu można rozpoznawać wiele chorób, które ukryte są w duszy i ciele. Przy oczyszczaniu  jajko pełni funkcję biologicznego filtra i jest pośrednikiem przejmującym na siebie negatywne informacje o chorobie.

Sam przebieg zabiegu wygląda w ten sposób, że jajko kurze toczy się w bezpośrednim kontakcie

Czytaj więcej: Terapia jajem

Chirurgia fantomowa


Chirurgia fantomowa jest szczególną odmianą bioterapii - to nazwa metody, która wspomaga i przywraca organizm do zdrowia. Jest to metoda bezpieczna, bezbolesna, bezkrwawa i bezdotykowa.

Fantom jest energetycznym odpowiednikiem ciała materialnego. Każdy z nas oprócz ciała fizycznego posiada ciało energetyczne - własny zapis fantomowy, który jest indywidualny dla każdego. W czasie życia po chorobach i wypadkach ulega on zdeformowaniu - zabieg fantomowy polega na naprawianiu tych uszkodzeń. Dokonane korekty mogą być również skuteczne jak operacje chirurgii na ciele fizycznym.

Zabieg to rodzaj bezkrwawej operacji bez użycia narzędzi fizycznych. Wspomagają siły pacjenta w zwalczaniu wielu rodzajów chorób i dolegliwości - dochodzi do zmian w ciele fizycznym i układzie kostnym, które mają doprowadzić do zdrowia. Zabieg ma też dodatkowe korzyści: nie tylko usuwa fizyczne objawy, ale dociera do ich przyczyn, które tkwią najczęściej w naszej psychice i emocjach.

Chirurgia fantomowa jest najskuteczniejszą metodą uzdrawiania w naturoterapii i jednocześnie jedną z najtrudniejszych do opanowania, ze względu na ogrom wiedzy, jaki należy posiąść.

W 2009 roku pomyślnie ukończyłam kurs Chirurgii Fantomowej wg metody Nory Nix. (Więcej w dziale Certyfikaty).

Czytaj więcej: Chirurgia fantomowa

Barsy


Barsy to łagodny i niezwykle efektywny proces - to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone, aby każdemu ułatwić większy dostęp do świadomości. Polega  on na delikatnym dotyku  kolejnych 32 punktów, które znajdują się na głowie. Pozwala  opróżnić umysł od starych wzorców myślowych. Sesja Bars wywołuje przepływ energii. Jest to dynamiczny proces, który prowadzi nas również do uznania siebie jako nieograniczonej istoty, która jest otwarta na więcej możliwości, więcej wyborów i więcej otrzymywania.  

Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiego klipu na temat tej metody:

YouTube

YouTube

Sesja Bars:

  • powoduje spadek gonitwy myśli i redukuje stres
  • usuwa  mentalne, emocjonalne, psychiczne blokady powodujące zamknięcie się w sytuacjach życiowych
  • daje głęboki relaks
  • daje lepszy sen
  • pomaga ciału w uzyskaniu większej lekkości w życiu
Czytaj więcej: Barsy